.

.

Мини Кукла Торба За Рамо Играчка Куклена Куќа Торба За Рамо Чанта Ранец Кукла Декор

Мини Кукла Торба За Рамо Играчка Куклена Куќа Торба За Рамо Чанта Ранец Кукла Декор

DEN 751.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис : . 100% сосема нов и висок квалитет. Специјално дизајниран за кукла куќа или кукли, создавајќи романтична и животна околност.(Ве молиме обрнете внимание на специфичната големина.). Минијатурна големина го прави пренослив и удобен за носење. Одличен подарок и додаток за дете кои се љубители на кукли. Материјал : Пластика. Големина : 25*16*75мм. Боја : како што покажуваат на сликата. Вклучен пакет : 1 парчиња Мини Кукла Торба за Рамо. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете грешки од 0-5мм поради рачно мерење. 2.Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани. 3.Куклена куќа играчка на големо производител, цената е многу евтина!. 4.Ве молиме имајте предвид дека кога ќе го примите бебето, ќе најдете малку маана или малку прашина на производот. Ова е нормален феномен во процесот на транспорт. Можете да го исчистите малку. Ве молиме простете го делот со малку маана. Ако ви пречи, ве молиме обрнете внимание на ова. Ви благодариме за разбирањето! Мини Кукла Торба За Рамо Играчка Куклена Куќа Торба За Рамо Чанта Ранец Кукла Декор. Боја : Црна. Материјал : Пластика. Големина : 1 парчиња. Облечи Куклена Куќа. Кралство на играчки, создавање свет од соништата. Роман мали играчки, многу мини, обрнете внимание на големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент