.

.

Тајни богатства женски и женски плус лукс допир со долг ракав половина патент салон за пижама џемпер

Тајни богатства женски и женски плус лукс допир со долг ракав половина патент салон за пижама џемпер

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Завршете го пријатниот, удобен изглед со џемпер со полу-зип од тајни богатства. Изработено во мека ткаенина, овој дневен пуловер е совршен врвен врв за да се опуштите и да останете тости топло и симпатично. Sweet's Half Zip Lounge Pullover Pajama Sweatshirt од тајни богатства : Прибл. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување; стил на пуловер. Половина затворање на поштенски патент; Врза за влечење. Долги ракави. Ребрејќи се на манжетни и полите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент