.

.

За loveубовта кон комплетите за монистра D.I.Y. Комплет за обетки од слоевит од лисја

За loveубовта кон комплетите за монистра D.I.Y. Комплет за обетки од слоевит од лисја

DEN 335.84

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн Стилски, рачно изработен накит, детално опишано во трендовски текстури и бои користејќи ја за loveубовта на монистра ™ слоевит комплет за обетки од лисја! Дознајте едноставна техника за правење накит за да создадете обетки инспирирани од кожа со забавен ефект на слојот! Започнете со леснотија додека ги користите целосно илустрираните упатства и врвните алатки за правење накит. Истражете ја вашата креативност со секое парче и облечете за да ја комплиментирате секоја облека. За loveубовта на брада ™ D.I.Y. Комплет за обетки од слоеви на лисја : . Рачно занаетчии 6 стилски парови обетки од лисја или 3 трендовски парови на слоевити обетки. Поставете ги трендовските форми инспирирани од кожа за ладно текстуриран ефект. Дознајте ја уметноста на правење накит додека следите целосно илустрирани упатства. Ја охрабрува креативноста и самоизразувањето. Создадете убав рачно изработен подарок за семејството и пријателите. Комплетот вклучува : мини ланци на нос, сребрен скок прстен, 20мм сребрени обетки од риба, алатка, мали комплети за капки со солза од винилна кожа (розово злато, сребро и злато), големи комплети за капки со солза од винил (розово злато, сребро и злато).

Главните карактеристики

Избор на клиент