.

.

Наталија Дрејк Цттв Дијамантски Обрач Во Розово Позлатено Сребро За Жени

Наталија Дрејк Цттв Дијамантски Обрач Во Розово Позлатено Сребро За Жени

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Наталија Дрејк 1/10 Cttw Дијамантски Обрач во Розово Позлатено Сребро За Жени 1/10 Cttw Дијамантски Обрач . 18К Розово Позлатено Сребро. Боја IJ / Јасност I2-I3. Димензии : .83 " х .11 " х .07". Грб : Пост И Орев. Бродови во прекрасна кутија за подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент