.

.

IXIR HTC Desire Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire {Wall Charger + Micro USB кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење Користете двојни напони за побрзо побрзо полне

IXIR HTC Desire Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire {Wall Charger + Micro USB кабел} Вистинско дигитално прилагодување

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Доживотно гаранција ixir htc Desire 510 Charger Micro USB 2.0 Кабелски комплет од Truwire {Wall Charger + 3 Micro USB кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони за до 50% побрзо полнење!.

Главните карактеристики

Избор на клиент