.

.

Летото Од Суштинско Значење

Летото Од Суштинско Значење

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

81 "Должина : 79cm/31. Кажете Не На Чешање - ниту една етикета во дизајнот на јаката не го елиминира досадното чешање на етикетата. Пол : женска јака : v-материјал за вратот : Тип на полиестерска шема : стил на печатење : мода, лежерна должина на ракавот : краток пакет со ракави вклучува : 1 компјутер горни карактеристики : 1. Кратки ракави, Печатени, V-вратот,Џеб,Работна Униформа,Врвот,мажи, Блуза. Големина : L Биста : 124cm/48. Постојат многу цврсти бои и печатени фустани од кои можете да изберете. Големина : XXL Биста : 136cm/53. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Перење со ладна Вода-се препорачува машинско перење На оваа машка Маица во ладна вода за да се намали загубата на ткаенина. За да препорачате додатоци за накит со низок квалитет .82 "Рамо : 51cm/20.

Главните карактеристики

Избор на клиент