.

.

1- Карат Т.Г.В. Нараквица од сребрена тениска тенис во Моисанит

1- Карат Т.Г.В. Нараквица од сребрена тениска тенис во Моисанит

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете малку сјај на вашата облека со оваа тениска нараквица Миабела Моисанит. Изработено во бујно сребро сребро, оваа нараквица има 64 кружни, сет, создадени бели моисанитни скапоцени камења (2 x 2mm) кои се одморат во линија. Засилена со висока полска завршница, оваа убава нараквица за тенис на Моисанит прави вреден додаток на секоја колекција на накит. Оваа заслепувачка нараквица со скапоцен камен мери 7,25-инчи во должина и се обезбедува со затворач на јазикот под притисок. Спарете ја оваа треперлива нараквица Моисанит со кој било ансамбл за задебелен изглед. Направено во сребро. 1-7/8 КТ. Т.Г.В. Создаде бел моисанит. Камења поставени од пронг. Должина на нараквицата : 7,25 ". Притисок на јазикот. Означете посебна пригода со нешто што искра. Миабела - хармонија во накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент