.

.

Linerlock портокалова црна

Linerlock портокалова црна

DEN 1104.00

Пристапност
Во достапна форма

Linerlock. 4,75 "Затворено. 3.5 " 3cr13 сатенски финиш сечилото на не'рѓосувачки точки. Гумена рачка. Студија на палецот. Џебен клип. Дупка за ленти. Портокалова и црна рачка. Црна најлонска обвивка за појас. Бокс. Linerlock портокалова/црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент