.

.

Ханес Машки Комфор Флеш Појас Боксер Гаќи, пакет

Ханес Машки Комфор Флеш Појас Боксер Гаќи, пакет

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Удобно со Боксерските Гаќички На Ханес Биг Машки Фрешик Комфортсофт Појас Боксер, сега со Фрешик, напредна технологија за заштита од мирис што ги држи мирисите настрана. Идеална секојдневна Машка фрешик гардероба основна, овие класично стилизирани боксерски гаќички без ознаки се направени со Претходно испразнет Удобностмек памук за меко миење што дише после миење. Тие се опремени со Удобност покриена со ткаенинамек појас кој е и мек и растеглив и нема да штипка или врзува. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37" Раменици : 45". Моделот носи боксерски Краток Боксер со Големина M. Comfort Soft сега со Fresh IQ, напредна технологија за заштита од мирис што ги држи мирисите подалеку. Сега Со Кул Удобност Фитил. Предизбран Удобностмек памук за меко миење што дише после миење. Удобност покриена Со ткаенинамек појас кој е и мек и растеглив и нема да штипка или врзува. Не се дизајнирани нозе за возење за да останат на место цел ден. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Достапно во разновидно пакување од четири бои, вклучувајќи и светли и темни нијанси (боите може да варираат од прикажаната фотографија). Ханес Машки Удобност Флекс Појас Боксер Гаќи,.

Главните карактеристики

Избор на клиент