.

.

Пар професионални прилагодливи дрвени чевли Стрелаци 39- Пластични преносни носилки за чевли

Пар професионални прилагодливи дрвени чевли Стрелаци 39- Пластични преносни носилки за чевли

DEN 298.56

Пристапност
Во достапна форма

Опис Овој носилки за чевли е одлична алатка за да ги задржите чизмите во добра состојба. Овој носилки за чевли ви овозможува да ја истегнете ширината на чевлите. Ви овозможува да ја прилагодите должината според висината на чевлите. Направено од пластика од највисоко одделение, таа е еколошка, цврста и издржлива. Дизајнот на лесна големина го прави овој носилки за чевли преносен за носење, ефикасно спречувајќи ги чевлите да се деформираат. Верувај ни се; Овој одличен носилки за чевли ќе ви помогне да ги чувате чевлите во добра форма долго време. Спецификација : Материјал : Цврсто железо од борово дрво. Севкупна должина : 26,2 см. Максимална ширина на дрвото за чевли : 7,8 см. Висина на дрвото за чевли : 6,2 см. Погодна големина на нозете : 39-40. Белешка : Може да има малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има грешки во големината заради различни компјутерски резолуции. Пакет вклучуваат : 1 x пар носилки за чевли. 1 пар професионални прилагодливи дрвени чевли носилки 39-40 пластични преносни носилки за чевли.

Главните карактеристики

Избор на клиент