.

.

Кубанска плочка виолетова геометриска печатење Декоративен полиестер фрла перница со ленена текстура

Кубанска плочка виолетова геометриска печатење Декоративен полиестер фрла перница со ленена текстура

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Облечете го вашиот домашен декор со E од интригантна кубанска кубанска плочка 1 виолетова геометриска декоративна перници за фрлање. Овие живописни дизајни ќе го прифатат вашиот дом во карактеристична тропска атмосфера што сигурно ќе ја обожавате! Овие перници се совршени за секоја спална соба, дневна соба, дневна соба или кој било мебел на кој му е потребен допир на стилска удобност! 22 x 22 инчи кубанска плочка 1 виолетова геометриска печатење Декоративен полиестер фрлаат перница со ленена текстура.

Главните карактеристики

Избор на клиент