.

.

Кларте Тоник Дуцер, - 6.7 оз

Кларте Тоник Дуцер, - 6.7 оз

DEN 400.00

Пристапност
Во достапна форма

Влакната за чистење на врвовите за ефикасно достигнување и чистење на задните заби и помеѓу забите. Има рачка за лесно држење за да обезбеди удобност и контрола при четкање. Стоматолозите и хигиеничарите препорачаа замена на четката за заби на секои 3 месеци. рачка за лесно држење.

Главните карактеристики

Избор на клиент