.

.

Женска Антигва Кралската Сент Луис Блуз Специјално Издание 2. Генерација Целосна Патент Јакна

Женска Антигва Кралската Сент Луис Блуз Специјално Издание 2. Генерација Целосна Патент Јакна

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Кога температурата ќе почне да опаѓа, загрејте се со Оваа Јакна Со Целосен Патент Од Генерацијата Сент Луис Блуз Од Антигва. Оваа јакна е дизајнирана да ве загрее на благи температури. Тоа ќе биде совршен додаток на вашата колекција Сент Луис Блуз. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Бренд : Антигва. Полн Патент. Материјал : 90% Полиестер/10% Спандекс. Џеб на градите со патент. Долг ракав. Машинско перење, сува сува ниска. Два странични џебови. Увезени. Лесна јакна погодна за благи температури. Везена графика.

Главните карактеристики

Избор на клиент