.

.

Колекцијата за украси на домашни украси, црно -бела машина за пишување и дрво жито изгледаат типографија платно wallидна уметност

Колекцијата за украси на домашни украси, црно -бела машина за пишување и дрво жито изгледаат типографија платно wallидна уметност

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Пени Лејн Издаваштво.

Главните карактеристики

Избор на клиент