.

.

Сафавиех Севиља Корина Моќ-Се Наѕираше 2'1 8' Тркач Килим

Сафавиех Севиља Корина Моќ-Се Наѕираше 2'1 8' Тркач Килим

DEN 637.76

Пристапност
Во достапна форма

Боите и дезените може да варираат бидејќи се направени на големо и не се еден сет дизајн. Површина : 16,67 квадратни метри. фт. Традиционален стил. Персиски мотиви. Моќта се наѕираше. Направено од вискоза. Произведено Во Белгија. 8 стапки. Л х 2 стапки. 1 во. В. Моќта Се Наѕираше, 100% Вискоза, 0,25 инчи. висина на купот. Нема поддршка, килим рампа (продадени одделно) препорачува. Ориентален модел идеален за дневна соба и спална соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент