.

.

Регентност 60 24 Табела За Обука-Јавор Хром И Стек Столици-Црна

Регентност 60 24 Табела За Обука-Јавор Хром И Стек Столици-Црна

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Нозете се изработени од тубуларен челик со прилагодливи лизгалки на дното на основата. Ки табелите се поддржани со 10-годишна гаранција на производителот. Мариото лесно се чува во купишта за заштеда на простор од 12 и се собираат бродови.Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол. Рацете се стилизирани со проширени потпирачи за раце кои нудат поддршка за време на долг престој и се поврзани со цевчеста челична рамка за нога. Овој разноврсен сет за маса и стол вклучува една 60-инчна долга Маса за обука На Ки со хромирани ногарки и две Сиви Столчиња За Магацинот. Дебелите метални вкрстени протези под седиштето нудат дополнителна поддршка за да се обезбеди издржливост и долговечност.Карактеристики : Разновидниот сет за маса и стол вклучува една 60-инчна маса за обука На Ки со хромирани ногарки и 2 Столчиња За Гнездење На Чирак Е конструирана од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инчи, завршен со црна лента за ламинат на работ од т-Мувла, ламинатната маса од јавор е отпорна на гребење, дамки и изгореници и марамчињата лесно се чистат Во Лумбалната Потпора и проширените потпирачи за раце нудат поддршка за време на долгиот престој тубуларната челична рамка На ногата Има Дебели Метални Вкрстени Протези Под Седиштето Кои нудат дополнителна поддршка За да обезбедат издржливост и долговечност спецификации : потребно е склопување : 15 Мини Тежина На производот : 71 60" х 24" маса за обука на ки-јавор/ хром и 2 столици за магацинот марио-црна. Мрежата за дишење на Столот Марио Стол обезбедува вградена лумбална поддршка. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Нозете на ки пост доаѓаат четири во комплет и вклучуваат прилагодливи лизгалки за израмнување за да имате стабилна маса без нишање. Табелата е конструирана од термички споена ламинатна маса од јавор од меламин, дебела 1 инч и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла.

Главните карактеристики

Избор на клиент