.

.

Адирондак Хортенсе Цветни Површина Килим, Црна Сребро, 4' 4 ' Круг

Адирондак Хортенсе Цветни Површина Килим, Црна Сребро, 4' 4 ' Круг

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Моќта Се Појави Во Турција. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Полипропилен. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Боја : Црна/Сребрена. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Заштедете Пари. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Подлогата содржи подлога за тепих од јута (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање.

Главните карактеристики

Избор на клиент