.

.

Зајдисонце лет од студиски уметности завиткано од платно уметничко печатење

Зајдисонце лет од студиски уметности завиткано од платно уметничко печатење

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Славно крајбрежно зајдисонце ја осветлува плажата со живописни црвени, портокали и жолти. Океанот во далечината ги лади боите на сонцето со цврсти азурни тонови. Морските птици благодатно летаат по небото. Без разлика дали го прикажувате ова парче во вашата спална соба, бања или дневна соба, загарантирано е да всадите чувство за мир и смиреност во текот на вашиот простор за живеење. Богатата заситеност во боја и сложените детали прикажани во ова парче ја покажуваат извонредната технологија за печатење што се користи на платно со највисок квалитет. Покрај тоа, со оглед на тоа што печатените завиткуваат околу широчината на платното, нема потреба од кадрирање. Ова ја прави инсталацијата неверојатно едноставна. Користете лесен метод за инсталација, како што се чекан и нокти, за да го добиете вашето ново ремек -дело на вашиот wallид веднаш штом ќе стигне до вашата врата. Печатење на крајбрежно платно. Крајбрежно зајдисонце. Одлично за дома или канцелариски декор. Лесен. Избриши чисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент