.

.

Popvcly Жените Мода Висок Половината Бикини Дното Дами Солидна Плисирани Пливање Кратки Панталони

Popvcly Жените Мода Висок Половината Бикини Дното Дами Солидна Плисирани Пливање Кратки Панталони

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Детали. Материјал : Најлон и Спандекс. Пол : Жени. Боја : Црвена,Црна, Бела. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Обвиткан. Тип На Затворање : Еластична Половина. Тип на половината : одговара точно на големината. Големина Шема. Големина - - - - - - - - Соодветен Струк - - - - - - - Соодветен Колк. ОЗНАКА С / УС ХС60-66см/23.6"-25.9"78-82см/30.7 " -32.3". ТАГ М / САД66-72см/25.9"-28.3"82-88см/32.3 " -34.6". ТАГ Л / САД М72-78см/28.3"-30.7"88-94см/34.6 " -37.00". ОЗНАКА XL / US L78-84см/30.7"-33.0"94-100см/37.00 " -39.3". ОЗНАКА 2 XL/US XL84-90см/33.0"-35.4"100-106см/39.3 " -41.7". ТАГ 3 XL/САД 2 XL90-96см/35.4"-37.8"106-112см/41.7 " -44.0". Пакет Вклучени : 1 х Бикини Дното. Забелешка : . 1,1 инчи=2,45 см;. 2.Големината се мери со раце, ве молиме дозволете 1-2см мала грешка во мерењето;. 3.Боите на сликата и вистинската боја може да бидат малку поинакви, но тоа не влијае на квалитетот на стоката. 80% најлон и 20% спандекс. Рачно миење ладно separately.Do не извртувај или стисни.Линија сува. Целосно покривање стил висок половината дното, обликувајте го стомакот. Погоден за да одговара на различни блузи во бикини. С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, ХХХЛ.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини подолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент