.

.

Бесплатно собрание на женското копче на рамената на рамената со долги ракави

Бесплатно собрание на женското копче на рамената на рамената со долги ракави

DEN 335.84

Пристапност
Во достапна форма

Тоа се малите детали што ја прават разликата. Блузата со рамената на копчето за бесплатно склопување е сигурно дека ќе стане омилена во впечатливо печатење со расипани раменици, детали за копчиња и полите на кошулата за модерна завршница. - Одредено над вашите омилени фармерки и чизми. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; рафле рамо со детали за копчето; Опашка од кошула полите со странични парчиња. БЕСПЛАТНА БЛУЗА НА БЛУБА НА БЕЗБЕДНИЦИ ЗА WЕНИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент