.

.

Bmagical девојки крпеница руфле бикини со пиштоли за коса, 2-парчиња, големини 4-12

Bmagical девојки крпеница руфле бикини со пиштоли за коса, 2-парчиња, големини 4-12

DEN 559.84

Пристапност
Во достапна форма

Забавен, flouncy изглед на кој таа ќе сака да ги поминува своите денови на плажа во, ова 2-парчиња бикини од Bmagical се одликува со засилен врвен врв и појавување на дното на слатко печатење. Совршено за сончеви денови и денови за одмор, со две гребени коса за целосно координиран изглед. Материјал : 85% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Бикини со 2 гребени коса. Врвни карактеристики : пуловер со прилагодлива временска врска; Трим на руфла; лесно наредени; печатење на сите. Крајни карактеристики : повлекување со еластична половината; лесно наредени; печатење на сите. Девојки крпеници руфли бикини со пиштоли за коса, 2 парчиња од Бмагичен.

Главните карактеристики

Избор на клиент