.

.

Justice Girls Puffer јакна со качулка со крзно од Fau, големини 5-18

Justice Girls Puffer јакна со качулка со крзно од Fau, големини 5-18

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ја пријатна оваа зима со јакната „Пауфер девојки“ од правда! Оваа симпатична јакна има ладно крзно наречен аспиратор и скриен предниот преден патент - правејќи го ова совршено палто за да го задржи модерното и топло! Направено во мек полиестер, овој пуфер е сигурен дека е одличен додаток на колекцијата за надворешна облека на вашата мода. Спарете го со нејзината славна облека за правда и додатоци за целосен изглед. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Тежина : средна тежина. Должина : 26 "Долга; средна должина. Јака : одвојлив аспиратор. Затворање : патент. Ракави : долги. Џебови : предни џебови. Карактеристики : отпорен на вода, факс крзно обложено одвојување, лого на правда. Правдата нуди тренд на тренд Парчиња и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Главните карактеристики

Избор на клиент