.

.

Rock & Rock & Repubier highенски висок ролери со висок пораст Скин Jeanан

Rock & Rock & Repubier highенски висок ролери со висок пораст Скин Jeanан

DEN 287.04

Пристапност
Во достапна форма

Rock & Repubilенски женски висок ролери Висок пораст Скин Jeanан. Rock & Rock & Republic, женските високи ролери со висок раст, слаби фармерки се направени од врвна ткаенина за одлично истегнување и закрепнување. Тенок тексас ги прегрнува и ги истакнува вашите криви. Размахвано, избледено миење и зашивање на контраст го комплетира овој одличен изглед на висок пораст. Бидете подготвени да карпате цел ден или ноќ. Премиум ткаенина со дополнителна удобност, истегнување и закрепнување. Тенок низ колкот и бутот. Zip лета со затворање на копчињата за лого. ИНСЕАМ : Краток 28 ", Среден 30", долг 32 ". 10" Мидриз. Размахване и избледена. Увезени. Стил# RFA0804.

Главните карактеристики

Избор на клиент