.

.

Начин да се слави

Начин да се слави

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете забавен допир на следната прослава на Денот на вineубените со овој начин за славење! Срцата на в Valentубените, розова и црвена фолија, декорација на конфети, 5 мл. Пакет, 1 КТ. Овие украси за распрскување се совршени за подобрување на вашата забавна маса и за тоа да се направи достојни за фотографии. Фолиските конфети доаѓаат во црвени и розови форми на срце и може да се користат за распрснување на која било површина за да се чувствува празнично. Оваа шарена декорација е идеална за секоја забава за Денот на вineубените, да слави loveубов или други специјални прилики. Фатете ги вашите конфети денес и создадете незаборавен настан. Продаде 5 мл. по пакет. Начин да славиме! Срцата на в Valentубените, розова и црвена фолија, декорација на конфети, 5 мл. Пакет, 1 КТ. Се одликува со розови и црвени фолија конфети во форма на срце. Материјал : фолија. Големина : 5 мл. пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент