.

.

Максвел Хаус утринска мешавина кафе, т-ди

Максвел Хаус утринска мешавина кафе, т-ди

DEN 111.52

Пристапност
Во достапна форма

Разбудете се до богатата, ароматична арома на мешавина што е дизајнирана за утрото и за вашиот систем за производство на приготвување на домови Tassimo. Maxwell House Manight Blend T-Discs нудат брза и удобна опција за вашето утринско брзање и желби за кафе. Вкусно, полноправно, светло и прекрасно кафе-совршено за секое утро . направено од 100% грав Арабика . Максвел Хаус Тасимо Т-дисковите имаат богата и мазна мешавина што ќе го направи секој ден по вкусен . секој t- Диск се развива до голема големина на сервирање-нешто повеќе за да се радуваме наутро . исклучиво за домашниот систем Тасимо . Средно печење Максвел Хаус кафе . Секој Т-дискови е дизајниран да ги изнесе оптималните вкусови . можете Вкусете најразлични топли пијалоци за да одговараат на какво било расположение . Едноставниот допир на копче, Тасимо ви овозможува да уживате во целиот спектар на кафиња, вклучувајќи капучино, лате, еспресо и крема, како и чај и топло чоколадо . уметноста на Совршена чаша.

Главните карактеристики

Избор на клиент