.

.

Тимска плишана елф Сиетл Сихакс

Тимска плишана елф Сиетл Сихакс

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој тим елф е испратен од Северен Пол за да ви помогне да ringвоните на празниците и да се расположи за вашиот омилен тим. Оваа кадифен елф е облечен во тимски бои, го има логото на тимот и мери висока приближно 9,5 инчи. Направени од засекогаш колекционерски производи. 9,5 инчи висок. Големина : висока 9,5 инчи. Бренд : . Овој тим елф е испратен од Северен Пол за да ви помогне да ringвоните на празниците и да се расположи за вашиот омилен тим. Оваа кадифен елф е облечен во тимски бои, го има логото на тимот и мери висока приближно 9,5 инчи. Направени од засекогаш колекционерски производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент