.

.

Едноставно маргаритка 16 16 Лил тиква за печатење на тиква од тиква

Едноставно маргаритка 16 16 Лил тиква за печатење на тиква од тиква

DEN 543.84

Пристапност
Во достапна форма

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено. Ткаенината отпорна на временските услови и уникатниот стил ќе го подобрат вашиот простор за живеење на отворено. Едноставно Дејзи 16 "x 16" Лил тиква за печатење од тиква : 16 "x 16" отворена декоративна перница. Материјал : полиестер. Пополнете содржина : faux down. Хипо-алергичен. Зашиено затворање. Лесно за чистење. Дел од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент