.

.

Графички мета со долг ракав на машката Селена, до големина 2xl

Графички мета со долг ракав на машката Селена, до големина 2xl

DEN 480.00

Пристапност
Во достапна форма

Графички мета на вратот на екипажот со долги ракави. Официјално лиценциран производ и дизајни на Селена. Мекото чувство на рака со одлично вклопување. Отпечатоци на градите и ракавите за да го понудат тој одличен графички изглед. Графички мета со долги ракави на Селена, достапна до големина 2xl : црна. Повеќе хитови за печатење на sleve. Супер меко чувство и се вклопува одлично на телото. Означете бесплатно за удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент