.

.

Елементи женски плус марамче за марамчето со марамчето

Елементи женски плус марамче за марамчето со марамчето

DEN 336.00

Пристапност
Во достапна форма

Перфекција на плеат. Класичниот дизајн на преклопена ткаенина го истакнува ова здолниште од елементите на Елокии со флертно марамче полите што се вртат и се вртат. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина 14. Одговара : Опуштено. Должина : MIDI должина; хитови под коленото. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; Марамче полите. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Главните карактеристики

Избор на клиент