.

.

Килим на Камил Беж област, 5 '7'5

Килим на Камил Беж област, 5 '7'5

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата DAX вклучува уникатни кафеави и црвени нијанси за создавање трендовски, но класичен килим инспириран од гроздобер. Ова е совршено дело за изјава во вашиот простор за декор. Одлично за отворена дневна соба или фанки распоред на спалната соба. Направено во Турција со 90% полиестер и 10% полипропилен. Вклучувајќи среден куп од 0,43 инчи и должина на раб од 0,47 инчи. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 90% полиестер, 10% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Дебелина : 0,354 ". Разновидност на големини на располагање. Овој разноврсен килим има прекрасен ажуриран традиционален дизајн за безвременски изглед на удобна точка на цените . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со висок сообраќај од вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Стилски и безвременски, оваа колекција ќе додаде шик изглед на кој било простор . Функционален среден куп овозможува погодно поставување на влезови, под мебел и нема да ги попречува Врати . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво. Канистерските вакууми без ритами за ритам се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но исто така можете да го користите исто така Рачен прилог на исправен вакуум. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

Главните карактеристики

Избор на клиент