.

.

Магнетниот каиш автомобил пред заштитник на шофершајбната на шофершајбната

Магнетниот каиш автомобил пред заштитник на шофершајбната на шофершајбната

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој неверојатен производ ве штити од суровиот ефект на временските елементи како што се : мраз, мраз, снег, сонце, УВ. Исто така, ве штити од гуано и листопадни ефекти. Со помош на магнети, снежната покривка на шофершајбната е цврсто прикачена на автомобилот и го зафаќа капакот на снежниот автомобил на место. Со магнет за пакување со двојна палуба, вашето возило е заштитено од гребнатини. Произведено за леснотија и погодност. Овој капак на шофершајбната може да се инсталира за неколку минути бидејќи не е потребна алатка и дополнителна рака. Производот е опремен со специјална торба за складирање и виткање компактен. На овој начин, може да се стави во багажникот или кабината по употреба. Одлично се вклопуваат во голем теренец. Функции : Чувајте го предниот шофершајбна чиста и чиста, подобрувајќи ја видливоста и подобрување на безбедноста на патиштата. Забелешка : Сите слики се професионално обоени, но заради различните поставки на околината на околината и различните поставки на уредот за прикажување, може да има некои отстапувања помеѓу сликите што ги гледате и самите предмети. Те молам разбери. Податоците се мерат рачно и може да има одредено отстапување, но тоа не влијае на употребата. Магнетски каиш за заштита на преградата на шофершајбната на шофершајбната на шофершајбната, материјал за сонце : 210 T полиестер. Боја : Црн, сребрен тон. Должина : 213cm / 83,86 ", 149cm / 58,66". Ширина : 125,5 см / 49,41 ". Должина на каиш : 40см / 15,75". Содржина на пакетот : 1 x капакот на шофершајбната на автомобилот (со 4 ​​магнети и 2 ленти).

Главните карактеристики

Избор на клиент