.

.

Домашен легтон модерна геометриска декоративна перница, 18, корал

Домашен легтон модерна геометриска декоративна перница, 18, корал

DEN 159.04

Пристапност
Во достапна форма

Додадете поп боја и шема во вашиот кревет, кауч или омилено столче со VCNY Home Leighton модерна геометриска декоративна перница. Привлечен додаток во вашата спална соба, гостинска соба или декор за дневна соба, оваа квадратна декоративна перница има меѓусебна геометриска шема за да се создаде текстуриран, модерен изглед. Достапно по ваш избор на две бои (корали и роза), оваа стилска перница за акцент мери 18 x 18 инчи и е направена од мека ткаенина за микрофибер е мека, удобна и е изградена за да трае. Можете лесно да ја задржите оваа декоративна перница за фрлање изгледа свежо со периодично да го исчистите нежно со влажна крпа. Секоја перница се продава одделно. • Модерна декоративна перница • Карактеристики зашиени геометриски дизајн • Мерки за квадратни перници • Достапно во две бои : Корал и роза • Секоја перница продадена одделно • Направена од 100% ткаенина за микрофибер • Декоративно фрлање перница за кревет, тросед, стол и повеќе • место чисто само.

Главните карактеристики

Избор на клиент