.

.

Луисвил Слагер Оригинална ракавица за капење за возрасни, Скарлет - Среден

Луисвил Слагер Оригинална ракавица за капење за возрасни, Скарлет - Среден

DEN 2384.00

Пристапност
Во достапна форма

Оригиналните нараквици за капење на Луисвил Слагер ќе ви помогнат да ги извршите најдоброто на плочата. Дизајнот на синтетичката дланка и палецот со едно парче овозможува зафат за лизгање. Истегнете ја ликра на бекхенд овозможуваат подобра флексибилност и дишење. Функција : Едно парче врежана синтетичка дланка и палецот за зафат без лизгање. Флексибилност : Истегнете ја ликра на бекхенд за подобра подвижност, флексибилност и дишење. Fit : Neoprene Screstà à ¢ à à à ¢ каишот за удобност и поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент