.

.

Hyper Tught 20V Ma литиум-јонска вежба без безжичен чекан, чак, брзина со 1,5AH литиум-јонска батерија и полнач, држач за бит и предводена светлина

Hyper Tught 20V Ma литиум-јонска вежба без безжичен чекан, чак, брзина со 1,5AH литиум-јонска батерија и полнач, држач за бит

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Hyper Tower 20 V Max Lithium-Ion безжичен чекан за вежбање, 1/2 инчен чак, 2 брзина на вежбање со 1,5 AH литиум-јонска батерија и полнач, држач за бит и LED светло има чак од 1/2 инчи за да собере разновидност на вежба Битови за различни апликации. Чакот од 1/2 инчи е чиста за трескање, затоа проверете дали е соодветна употреба за вметнување и центар на бит и затегнете го Чак сè додека не кликнете на стоп. Оваа 2-брзинска вежба за чекан обезбедува моќ за различни апликации во дрво и asonидање. Долготрајната литиумска јонска батерија обезбедува сигурна моќност во текот на нејзиното полнење, и со продолжен рок на траење и без избледена моќ, подготвена е кога ви треба. Кога сте подготвени да направите поправки за подобрување на домот или да се справите со овие проекти за подобрување на домот, Hyper Town е подготвен. Ве молиме, не заборавајте да ја проверите целата линија на хипер -тешки 20 V максимум безжични алатки за напојување на вашиот локален или вклучен. Hyper Tough ја заврши работата! Хипер Тешка 20 V MAX литиум-јонска вежба безжични чекани, 1/2 инчен чак, 2 брзини со 1,5 AH литиум-јонска батерија и полнач, држач за бит и LED светло. За повеќе информации или информации за гаранција, контактирајте го Центарот за повици на Hyper Tough на 1-833-908-2024. Компатибилен со хипер тешки 20 V максимум литиум-јонски батерии. 2 -годишна ограничена гаранција. Може да вежба преку апликации од дрво и asonидање. Брзина на оптоварување : 0-450/0-1,650 вртежи во минута. 1/2 инчи за тресење Чак.

Главните карактеристики

Избор на клиент