.

.

Plusенски фустан од плус големина на Terra & Sky Plus со стрии

Plusенски фустан од плус големина на Terra & Sky Plus со стрии

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Ова плус големина Милениум повлекување на Пант брзо ќе стане ваш пантолона за работа и пошироко. Супер истегнување милениумска ткаенина има одлично истегнување и закрепнување што ви дава цел ден удобност додека изгледате јасни и полирани. Се одликува со 29 "inseam за просечни големини и 27" inseam за ситни големини, предни џебови и е машина што може да се мие. Изберете од разновидни бои. Terra & Sky Women's Plus Stright Stright Stright Woven Pant : Содржина : Rayon Nlon Spandex Супер истегнување Милениумски ткаенини предни џебови Просечна должина на инсејм : 29 "Petite Inseam должина : 27" Повлечете на стилизирање 2,5 "широка машина за миење на половината.

Главните карактеристики

Избор на клиент