.

.

Ренесанса Отворено 7-парче Рачно стружено Дрво Двор Јадење Во Собата

Ренесанса Отворено 7-парче Рачно стружено Дрво Двор Јадење Во Собата

DEN 4834.56

Пристапност
Во достапна форма

Овој Ренесансен Надворешен Двор 7-парче Рачно стружено Дрво За Јадење Е уникатен начин за прикажување на вашиот личен стил! Направено од 100% Тврдо Дрво Од Багрем кое потекнува Од Австралија и Азија и се користи во конструкцијата за да се направи одличен и квалитетен мебел. Секое парче Од Нашиот Ренесансен Комплет За Јадење Во Двор на Отворено е рачно изгребано што изгледа како потресено парче наследство што ќе му донесе неверојатен изглед на вашиот двор на отворено. Вклучена 1 правоаголна маса со дупка за чадор, 6 столици без перница или перници вклучена 1-годишна гаранција против производствени дефекти Брзо и лесно се склопува Изработена од Багрем Тврдо Дрво Рачно стружено Дрво Завршна Мувла, мувла, габи, термити, Маса отпорна на гниење и распаѓање димензија : 59 L x 31 w x 29 H (инчи) димензија на Столот : 23 l x 22 W x 35 H (инчи) капацитет на тежина : 220 фунти / тип на стол : надворешен двор за јадење.

Главните карактеристики

Избор на клиент