.

.

Детско Дете Бебе Девојка Облека Пролет Лето Крпеница Памук Ребрести Врвови Со Долги Ракави Облека Од Ѕвонче Облека За Деца

Детско Дете Бебе Девојка Облека Пролет Лето Крпеница Памук Ребрести Врвови Со Долги Ракави Облека Од Ѕвонче Облека За Деца

DEN 169.28

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 80 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 54см/21.26" Половината : 36см/14.17" Должина : 33см/12.99" Долна Должина : 44см/17.32" Големина : 90 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 58см/22.83" Половината : 38см/14.96" Должина : 36см/14.17" Должина На дното : 48см/18.90" големина : 100 препорачана возраст : 2-3 Години биста : 62см/24.41" половината : 40см/15.75" Должина : 39см/15.35" Должина На Дното : 52см/20.47" големина : 110 препорачана возраст : 3-4 Години биста : 64см/25.20" половината : 42см/16.54" должина : 41см/16.14" должина на дното : 56см/22.05" големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години биста : 66см/25.98" Половината : 44см/17.32" Должина : 44см/17.32" должина на Дното : 60см/23.62" деца мали бебиња девојчиња пролет лето Крпеница памук ребрести врвови со долги ракави облека на дното на ѕвончето Карактеристики : Материјалите Носат подобро искуство при носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Погоден за секоја пригода. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Пакетот вклучува : 1pc Блузи +1pc Панталони Модни Цвеќиња Отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Долг Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Прилика : Редовно вклопување, удобно за носење, погодно за многу прилики, такви секојдневни, забави, семејни забави,роденденски забави ,фотографија за бебиња,подароци за туширање за бебиња, натпревар, фотографија. бебе девојка облека. Облека за девојчиња. бебе облека за момчиња. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент