.

.

Плус Големина Долг Ветробран За Жени Долг Ракав Патент Кардиган Лабава Врвкаatsови Палта Обична Качулка Палто Црна 4XL

Плус Големина Долг Ветробран За Жени Долг Ракав Патент Кардиган Лабава Врвкаatsови Палта Обична Качулка Палто Црна 4XL

DEN 623.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Палта,машки зимски палта,машки зимски палта,јакна за мажи,зимски јакна палто мажи,Мажи Typeови Тип На Шема : Патент,Цврста Боја : Црна,Сива,Армиска Зелена(По Избор)Големина : М,Л,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL,6 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер,spandexneckline : Hoodedlength : Должина На Колкот должина на ракавот : долги ракави сезона : aut fall, зима прилики : секојдневен, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови Карактеристики : 1.Плус Големина Долг Ветробран За Жени Долг Ракав Поштенски Кардиган Лабава Врвка Coови Палта Обична Јакна Со Качулка2. Одличен квалитетен материјал, мека ткаенина може да ве стопли цел ден.3. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн.4. Тоа е безвременско класично парче надворешна облека што ќе стане главен елемент во вашата гардероба.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см)Јакна Qred;породилна јакна;исечена јакна;зимска јакна за мажи;капути за дожд за мажи;долг капут;јакни за мажи мода;работни јакни за мажи студено време;велосипедски јакни за мажи;дами палта зимски клиренс;машки палто од грашок;зимски капут за мажи;црна тексас јакна за мажи;шерпа палто;поло јакни за мажи;термална јакна за мажи;карирана јакна;машка жан јакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент