.

.

Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2012-Тојота Такома

Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2012-Тојота Такома

DEN 704.48

Пристапност
Во достапна форма

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор На Вратата За Напојување На Возачот, Боја Што Одговара, Без Трепкач. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2012-2015 Тојота Такома. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Возачот Странична Врата Огледало, Одговара 2012-2015 Тојота Такома Без Трепкач, Боја За Да Одговара, Рамно Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент