.

.

не е она што го правам, тоа е кој сум Винил Цитат-Голем-Тиркизна

не е она што го правам, тоа е кој сум Винил Цитат-Голем-Тиркизна

DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

ОВОЈ цитат гласи : "МУЗИКАТА не Е она што го ПРАВАМ, ТУКУ ОНА што сум."Музиката добива различно значење за секоја личност. Некои го користат за лекување на тага, додека други ги обвиткуваат звуците на инструментите и вокалот. Овој цитат за винил ѕид прави одличен подарок за секој љубител на музика во вашиот живот. Дали знаевте дека дизајнираме сопствени налепници и ѕидна уметност? Контактирајте го нашиот дизајнерски тим денес. Направено од висококвалитетен винил кој може да се отстрани. Овој ѕиден цитат доаѓа во 1 лесна за нанесување, самолеплива налепница. Сите налепници се стандардно црни. Ве молиме контактирајте не ако сакате поинаква боја. Оваа налепница ќе се придржува до гипс картон, третирано дрво, рамен метал, плочка, огледало или стакло. Повикајте конкретни прашања за апликација. Изберете од една од нашите три достапни големини. Ви треба различна големина? Само контактирајте не.

Главните карактеристики

Избор на клиент