.

.

Машки Машина И Бак Челик Бафало Сметки Предност Три-Мешавина Пике Големи И Високи Долги Ракави Враќање Назад Поло

Машки Машина И Бак Челик Бафало Сметки Предност Три-Мешавина Пике Големи И Високи Долги Ракави Враќање Назад Поло

DEN 494.88

Пристапност
Во достапна форма

Подгответе се за денот на играта Со Овие Сметки За Биволи Предност Три-Мешавина Пике Голем И Висок Долг Ракав Повратен Поло Од Секач И Бак. Се одликува со везени Графики За Сметки за Биволи кои ќе ја покажат вашата фандом и ќе ве подготват да навивате за вашиот тим. Класичниот дизајн и тимската графика ја прават оваа удобна опција за вашата Гардероба Со Сметки за Биволи. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Долг ракав. УПФ 35+ Ув Заштита од Сонце. Официјално лиценциран. Плакета со три копчиња. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 55% Памук/42% Полиестер/3% Спандекс. Плетете Пике со мека завршница за перење. Увезени. Ребро плетена јака и манжетна за ракави од само ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент