.

.

Грианлок Мажи Дно Вафли Плажа Шорцеви Врвка Лето Кратки Панталони Машки Слободно Време Мини Панталони Секојдневен Висок Струк Облека За Плажа К Вајт 4ХЛ

Грианлок Мажи Дно Вафли Плажа Шорцеви Врвка Лето Кратки Панталони Машки Слободно Време Мини Панталони Секојдневен Висок Струк

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталони, Салон Носете Кратки Топли Панталони Тип На Шема : Цврсти Споени, Џебови, Врвка За Влечење : Бела, Каки, Црна, Темно Сива, Светло Сива, Бела (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL,4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 100% Полиестерваист : Висока Должина На Половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : 100% Полиестер. Мажите еднобојни шорцеви се меки и пријателски за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Дизајн : Мажи летни шорцеви на плажа, еластични шорцеви за половината со џебови, хавајски цврсти кратки панталони, лабави секојдневни шорцеви со плус големина. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент