.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Машки Пари Клип

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Машки Пари Клип

DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ги сметките во ред со овој клип за пари од 14 каратно жолто злато 55х26мм. Овој убав клип за пари има неверојатна текстура со жлебови за привлечен изглед.Метална Тежина : 16,08 Грама Накит Тип : Фино Додаток Тип : Пари Клип Накит Финиш : Жлеб Текстура Пол : Машки метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 55мм х 26ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Жлеб Текстура, Цврста.

Главните карактеристики

Избор на клиент