.

.

Двор Складирање Бо Антрацит 58.7 x39 x36. 6 Отворено Кутии За Складирање

Двор Складирање Бо Антрацит 58.7 x39 x36. 6 Отворено Кутии За Складирање

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Оваа стилска кутија за складирање е идеално решение за распаѓање на вашата градина, двор или тераса. Пространата градинарска кутија е одлична за чување перници, перници, ќебиња, играчки и други предмети. Може да се користи и како кутија со алатки со својата цврста конструкција. Градите за складирање се изработени од цврст галванизиран челик погоден и за внатрешна и за надворешна употреба. Кутијата за складирање градина има недооценен, но безвременски дизајн кој се вклопува во секој декор. Оваа градинарска кутија е исто така лесна за составување.Боја : Антрацитематеријал : Галванизиран челик, пластикасеопфатни димензии : 58,7" х 39" х 36,6" (Л х Ш х)димензии На Внатрешната кутија : 54,7" х 35,8" х 33,9" (Л х ш х)Лесно се отвора И затвора со шарки лидасембл : Да Двор Кутија За Складирање Антрацит 58,7"х39"x36.6" Кутии За Надворешно Складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент