.

.

Кутре пелена Дише Бунт Физиолошки Панталони Миленичиња Куче Анти-малтретирање Физиолошки Панталони За Машки Кучиња

Кутре пелена Дише Бунт Физиолошки Панталони Миленичиња Куче Анти-малтретирање Физиолошки Панталони За Машки Кучиња

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Во исто време, може ефикасно да го намали проблемот со вознемирување предизвикан од машки кучиња на женски кучиња и да спречи женските кучиња да уринираат и да вршат нужда на несоодветни места.Изработени од материјал од мека ткаенина, шорцевите за кучиња се пријателски расположени за вашата кожа, лесни за миење и се бунтовнички. Големина : Л, Половината : 35,5 см-42,4 см/13,98 "-16,69" (Прибл. Изработени од материјал од мека ткаенина, шорцевите за кучиња се пријателски расположени за вашата кожа, лесни за миење и се бунтовнички.Име на предметот : Бенд За Стомак За Миленичиња Материјал : Ткаенина Карактеристики : Мека, Дише, Удобно Детали За Големината : Големина : ХС, Половината : 24см-28,7 см/9,45 "-11,3" (Прибл. Големина : М, Половината : 32см-37см/12.

Главните карактеристики

Избор на клиент