.

.

Инктастична Жаба Лице Девојка Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Жаба Лице Девојка Подарок Бебе Девојка Боди

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Жаба Новороденче Ползавец има симпатична девојка жаба лице со розова лак. Инктастична Жаба лице Девојка Новороденче Краток Ракав Боди Женски Розова Новороденче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. љубовник симпатична жаба животни животно едно парче новороденче ползавец hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент