.

.

Зимски Јакни За Мажи Дозвола За Топла Продажба Мажи Чиста Боја Лето Лежерна Тенка Маица Без Ракави Врвот Елек Блуза

Зимски Јакни За Мажи Дозвола За Топла Продажба Мажи Чиста Боја Лето Лежерна Тенка Маица Без Ракави Врвот Елек Блуза

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Мажи Чиста Боја Лето Лежерна Тенка Маица Без Ракави Резервоарот Врвот Елек Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut,Лето : Повод За Мажи : Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Блуза : Големина М : Средна Биста : 105см/41.34" Рамо : 44см/17.32" Должина : 71см/27.95" . Големина : Л Големина : Голема Биста : 110см/43.31 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL Големина : X-Голема Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 48cm/18.90 " Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL Големина : XX-Голема Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 52cm/20.47" Должина : 74cm/29.13 " машки јакни дозвола под 1 15. Зимски Јакни За Мажи Топла Продажба Клиренс Мажи Чиста Боја Лето Лежерно Тенок Ракави Маица Резервоарот Врвот Елек Блуза. дозвола јакни за мажи. зимски палта за мажи дозвола под than 15.

Главните карактеристики

Избор на клиент