.

.

ДАГОБЕРТНИКОВ ВОДЕШЕ Соларни Светла НА Отворено, Рефлектори На земјиште, Градинарски Светла, Безжично Осветлување На Отворено На Соларна Енергија За Двор, Патека

ДАГОБЕРТНИКОВ ВОДЕШЕ Соларни Светла НА Отворено, Рефлектори На земјиште, Градинарски Светла, Безжично Осветлување На Отворено

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕД Соларни Светла НА Отворено, Рефлектори За земјиште, Градинарски Светла, безжични Надворешни Светла На Соларна Енергија/Осветлување За Двор, Функција За Пешачење : Количина : 1 парчиња Материјал : пластична боја што го задржува Пламенот : големина На Бел Производ : 23,5х8,6см/9,25х3, 39ин големина на Пакување : 24х9х9см/9, 45х3, 54х3, 54во Бруто тежина На Производот : Применлива Сцена ОД 310 G/0,68 Lb : Двор, Боја На Светло На Отворено : Режим На Напојување Со Ладно Светло : Капацитет На Батерија На Соларна Енергија : 600mah време на полнење : 6-8h време на осветлување : 8-12h одделение : ip65 спецификација : + дизајн на модерен стил, соларна светилка монтирана на ѕид, пријатна за замор на очите бесплатно, многу исклучителен дизајн на соларна светилка што може да се користи за осветлување или домашна лушпа Разновидна Апликација Е Идеална За Коридор, влез, Гаража, Возење, Двор, Кафулиња, Балкон Или Гаража И Други Мамки На Отворено. ●Ip65 Водоотпорен Q Сончевите надворешни светла се изработени од ip65 abs материјал. Дури и ако времето на отворено е лошо, сепак работи одлично. Не се потребни досадни жици или адаптери кога ги користите. ●Автоматски прекинувач контролиран со светло●не е потребна рачна оперативна опција, автоматско полнење во текот на денот и автоматско вклучување во текот на ноќта ● Лесна Инсталација● Лесно поставување како надворешно осветлување или како безбедносни Светла Пред Пакетот На вратата Содржина : 1xsolar светло. Табела Со големини Изработена Од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен. Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. ●Совршен подарок и Многу извонреден дизајн} симпатичен дизајн изглед материјал со Висока јачина, нова форма, моќна функција, ова ќе биде најдобриот подарок за вашето семејство, партнер. Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент