.

.

Колиша Дами Слајдови Плажа Еспадрили Лизгање На Сандали Одење Лесни Обични Чевли Летни Лизгачки Влечки Беж 4

Колиша Дами Слајдови Плажа Еспадрили Лизгање На Сандали Одење Лесни Обични Чевли Летни Лизгачки Влечки Беж 4

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Женските сандали за одење се толку лесни што можете да ги носите цел ден. И без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или здолништа, овие женски сандали може да се носат со која било ваша облека.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ленен Ѓон : Тип На Tprheel : Прицврстување На Клин : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Отворена Цевка : Ниска Сезона : Лето : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, плажа карактеристики : 1. Уживајте во целодневната удобност без да се загрозите во стилот на носење сандали. Прилики : Шопинг, Запознавање, Одмор, Секојдневна Облека, Забава, Улица На Плажа, Летни Сандали За Фустани.5, САД 7, САД 7.Нелизгачки ѓон во дизајнот на текстура што ве спречува да се лизнете при одење по влажен под.

Главните карактеристики

Избор на клиент