.

.

Сдјма кошула Без Ракави за Мажи Летен Ден На Независноста На Мажите 3д Дигитален Принт Резервоар Без Ракави Врвна Секојдневна Маица

Сдјма кошула Без Ракави за Мажи Летен Ден На Независноста На Мажите 3д Дигитален Принт Резервоар Без Ракави Врвна Секојдневна

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Машки Летен Ден На Независноста 3д Дигитален Принт Резервоар Без Ракави Врвни Секојдневни Карактеристики На Маичката : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Мажи Повод : Отворено, Секојдневно, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема Без Ракави : Печатен Стил : Мода,Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Елек ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Биста Должина XL X-Големи 10 14 40 118cm/46.46" 76cm/29.92 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Должина : 76см/29.92" Резервоарот Врвот. Спортска Маица. Печатени Спортски И Рекреативни Елек.

Главните карактеристики

Избор на клиент